Mersin Üniversitesi Civarında Öğrencilere Uygun Yarı veya Tam Zamanlı İş İmkanı

Mersin Üniversitesi Civarında Öğrencilere Uygun Yarı veya Tam Zamanlı İş İmkanı

 

Mersin Üniversite civarındaki ofisimizde, internet sitelerimizde editör olarak, yarı veya tam zamanlı çalışacak bay/bayan elemanlar alınacaktır.  İlan hakkında detaylar:

 

İstenen Nitelikler:

– Türkçe’nin kurallarına ve temel bilgisayar kullanımına hakim olmak

– Klavyeyi hızlı kullanabilmek,

– Okuduğunu anlamak ve yeniden yorumlayabilme yeteneğine sahip olmak, kelime dağarcı zengin (Özetle Kitap okuyan bir geçmişe sahip olmak)

– Temel çalışma prensibi ahlakına sahip olmak (İşe geliş gidiş saatlerine uymak)

– Çalışmaya gerçekten ihtiyacı olmak

 

Yapılacak İş Nedir

İşlettiğimiz haber siteleri, blog sitelerine haber ya da yazı girişi yapacaksınız. Verilen talimatlar doğrultusunda, sürekli haber metni hazırlayıp sitede yayına sokacak, ya da farklı konularda metinler hazırlayıp yayınlayacaksınız. Bu haberler, ajans havuzumuzdan alınan ve küçük bir düzenlemeye tabi haberler olabileceği gibi. Bir haberi kendi cümlelerinizle farklı bir ifadeyle yeniden yazıp yayınlamak da olabilecektir. Dolayısı ile Türkçe’yi iyi kullanamayan, hızlı düşünüp yazamayan, kelime dağarcığı zengin olmayan arkadaşlar, bizim iş için uygun değildir. İşimiz tempo gerektiren bir iştir.

Çalışma süreniz içerisinde, çalışma masanızda bilgisayarınızın başında sürekli haber girişi yapmakla meşgul olacaksınız. Zaman öldürebilecek, bir iş modeli değildir.

Ne Kadar Kazanacağım

Dinamik iş gücüne ihtiyaç duyduğumuz için tercihimiz öğrencilerdir. Öğrencilerin öğrenim saatlerini de dikkate alarak, yarı zamanlı ya da tam zamanlı iş modeli sunacağız. İkinci öğretim öğrencileri saatleri uyuştuğu ve dilediği takdirde tam zamanlı çalışabilecektir. Ofisimiz 08:00 – 18:00 saatleri arasına açık olacaktır. Yarı zamanlı iş modelinde, 4.5 saat ; tam zamanlıda ise 9 saat çalışma süresi vardır. Sürekli değişkenlik göstermemesi kaydı ile bu saatleri , ofisimizin açık olduğu süreler dahilinde sizler için esnek hale getirebiliriz.

Yarı zamanlı iş modelinde ücret 650 TL, Tam zamanlı modelde 1300 TL kazanacaksınız. Pazar günleri tatildir. Tam zamanlı çalışanlar için öğle yemeği tarafımızdan karşılanacaktır.

Not: Ofisimiz, üniversite caddesine yürüme mesafesinde olup, bu muhitlerde oturanlar için geliş gidiş için de uygun olacaktır.

Nasıl Başvuru Yapacağım?

Öncelikle, hem sizi hem de kendimizi yormamamız adına sizden bu linkte yer alan yazıyı, kendi cümlelerinizle yeniden yazarak, tarafımıza aşağıdaki bilgilerle göndermenizi istiyoruz. Yazıyı aynı anlamı verecek şekilde, farklı cümle ve kelime yapısıyla yeniden yazıp yollayacaksınız. Yazıya bakılarak size dönüş yapılacaktır.

İlgilenenlerin Ad Soyad, Yaş, Okuduğu Bölüm ve Sınıf ile birlikte linkte yer alan yazıyı word belgesine yazıp maile ekleyerek, habermedya33@gmail.com  adresine göndermeleri gerekmektedir.